„Miesięcznik Handlowy” powstał w grudniu 2002 roku w regionie lubelskim i jest regularnie wydawany i dostarczany bezpośrednio do detalistów, hurtowników oraz producentów branży FMCG. Pismo od początku swojego istnienia, poprzez fachowe artykuły i informacje, doradza i pomaga w prowadzeniu działalności handlowej. Zespół redakcyjny tworzą specjaliści z różnych dziedzin, którzy troszczą się o wartość merytoryczną treści. 

Magazyn ukazuje się na przełomie każdego miesiąca, w nakładzie 5 tysięcy egzemplarzy. Dystrybucja obejmuje teren województwa lubelskiego, trafiając nie tylko do przedstawicieli branży spożywczej i chemicznej, ale również do dostawców i producentów. Ze względu na to, że wydanie wakacyjne (czerwiec-lipiec) oraz świąteczne (listopad-grudzień) są emisjami podwójnymi, gazeta ukazuje się 10 razy do roku. 

Ideą Miesięcznika jest nie tylko dostarczanie wiedzy i informacji, ale również kształtowanie poglądów i opinii handlowców działających na terenie Lubelszczyzny. Dzięki temu mają Państwo niepowtarzalną szansę na skuteczne dotarcie do odbiorców ze swoją ofertą. Zachęcamy do aktywnej promocji firmy oraz jej produktów i usług. 

W związku z obecną sytuacją dystrybucja Miesięcznika Handlowego będzie odbywała się bez potwierdzenia dostarczenia.

 

Dyplomy i wyróżnienia

 

 


Archiwum Miesięcznika

 
 
 
 

Kalendarz Detalisty

Kalendarz detalisty 2022 web maly