Apis z nagrodą AgroLigi. Wyróżnienie otrzymali od prezydenta


Lubelska Firma APIS, została MISTRZEM KRAJOWYM w kategorii firma w prestiżowym konkursie AgroLiga 2022, którego celem jest wyłonienie i promowanie najlepszych polskich rolników oraz agroprzedsiębiorców. 22 czerwca 2023 Prezes APISu Radosław Janik podczas uroczystej gali odebrał nagrodę z rąk Prezydenta RP. "Jest Nam niezwykłe miło i jesteśmy wdzięczni, że praca i wysiłek, wielu pokoleń osób tworzących firmę APIS została doceniona. Jako lider rynku miodów pitnych i wiodący producent miodów pszczelich od ponad 90 lat na rynku, dbamy o to aby nasze produkty trafiające do naszych konsumentów były wyjątkowe, najwyższej jakości, a przy tym zachowały swój tradycyjny charakter. Jako lubelska firma jesteśmy dumni, że mamy swój wkład w promocję i tworzenie lubelskiego dziedzictwa kulturowego".

Para Prezydencka na stoisku 01

Podczas gali APIS otrzymał dyplomy, statuetki, nagrody i podziękowania. Nasze stoisko odwiedziła również Para Prezydencka, której zaprezentowaliśmy nasze najlepsze wyroby.
Cieszymy się ogromnie z wyróżnienia, a Wam wszystkim bardzo dziękujemy za zaufanie, bo to dzięki Wam mamy chęć i inspirację do dalszych działań.


Mamy już 20 lat!

20 lat MH 2 kolo cs5

Miesięcznik Handlowy Archiwum

All 2023
 
 

Reklamy z Miesięcznika