Nowość! Skyry z Piątnicy w nowej pojemności 450 g!

OSM Piątnica wprowadza do oferty Skyr naturalny i waniliowy w powiększonej pojemności – 450 g. Produkty w nowych opakowaniach pojawią się w sprzedaży już w sierpniu.

skyr 1

Skyry z Piątnicy to pożywne, gęste jogurty, które z uwagi na dużą zawartość białka wpisują się w trend produktów funkcjonalnych, mających dobroczynny wpływ na organizm. Dodają siły i energii, dlatego są doskonałe dla osób aktywnych, uprawiających sport czy będących na wysokobiałkowej diecie.

Skyry OSM Piątnica są smaczne i wartościowe, ponieważ powstają z najwyższej jakości mleka. To produkty cieszące się dużym zainteresowaniem konsumentów, którzy cenią je za prosty skład i doskonały smak.

Skyry naturalny i waniliowy to kremowe jogurty typu islandzkiego charakteryzujące się delikatnym smakiem i gęstą konsystencją. To produkty wysokobiałkowe, które idealnie pasują na śniadanie – znakomicie smakują prosto z kubeczka lub z dodatkiem owoców, musli czy jako składnik pożywnych placuszków. Świetnie sprawdzają się także w ciągu dnia jako szybka i sycąca przekąska, ale mają też szerokie zastosowanie w kuchni – do przyrządzania dań, dipów, deserów czy wypieków.
Skyry z Piątnicy są top sellerami w kategorii, w której Piątnica jest liderem. To produkty szybko rotujące w punktach sprzedaży, a nowa, większa pojemność zapewnia jeszcze więcej możliwości wykorzystania Skyrów w kuchni. Warto więc zadbać o ich stałą dostępność w sklepowej lodówce.

 

 


Mamy już 20 lat!

20 lat MH 2 kolo cs5

Miesięcznik Handlowy Archiwum

All 2023
 
 

Reklamy z Miesięcznika