Kampania telewizyjna Serków Wiejskich z Piątnicy, no bo skąd!


W dniach od 22 września do 19 października br. emitowana jest kampania telewizyjna Serków Wiejskich z Piątnicy – wysokobiałkowego oraz z dodatkiem owoców. W spotach podkreślone zostały wyjątkowe cechy produktów. Serek Wiejski wysokobiałkowy to doskonała propozycja dla osób aktywnych, uprawiających sport, natomiast wersja z owocami idealnie sprawdza się jako smakowita przekąska o każdej porze dnia.

Piątnica to polska spółdzielnia mleczarska, która – ponad 30 lat temu – jako pierwsza wprowadziła na rynek Serek Wiejski i do tej pory pozostaje liderem tej kategorii. Obecnie oferta serków wiejskich obejmuje wiele wariantów, które wprowadzane były w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania konsumentów oraz trendy rynkowe. Obok najbardziej popularnego, klasycznego Serka Wiejskiego dostępne są także między innymi Serki Wiejskie z owocami oraz wysokobiałkowy. Zachowują one wszystkie najlepsze cechy klasycznego serka: tradycyjną recepturę, najwyższej jakości składniki oraz doskonały smak, a dodatkowo wyróżniają się dodatkiem pysznych owoców lub dużą zawartością białka. Serki Wiejskie z Piątnicy – z owocami oraz wysokobiałkowy – idealnie wpisują się w trend zdrowego odżywiania oraz odpowiadają na preferencje osób poszukujących lekkich i pożywnych przekąsek.

 

Serek wiejski z truskawkami 150 g 002Serki Wiejskie z owocami – mały, smaczny posiłek z Piątnicy, no bo skąd!

Serki Wiejskie z owocami idealnie sprawdzają się jako pożywne śniadanie, pyszny podwieczorek czy mały posiłek w ciągu dnia. Dzięki wygodnemu, dwudzielnemu opakowaniu, delikatne ziarenka serka można łatwo połączyć z soczystymi owocami, niczym z babcinej konfitury. Serki Wiejskie z owocami OSM Piątnica dostępne są w 5 różnych wariantach: z dodatkiem ananasa, brzoskwini, truskawek, jagód lub malin z żurawiną.

 

Serek wiejski wysokobialkowy 200 gSerek Wiejski wysokobiałkowy – dla sportowców i nie tylko!
Serek Wiejski wysokobiałkowy to produkt funkcjonalny, który obok wyśmienitego smaku zapewnia dużą porcję białka – aż 28 g w opakowaniu. To doskonała przekąska dla osób aktywnych, uprawiających sport lub będących na wysokobiałkowej diecie. Serek Wiejski wysokobiałkowy z Piątnicy idealnie sprawdza się przed i po aktywności fizycznej, pozwalając optymalnie wykorzystać benefity oferowane przez białko: budowę i regenerację mięśni.

Kampania promocyjna Serków Wiejskich – wybierz ofertę lidera
Serki Wiejskie OSM Piątnica to jedne z najpopularniejszych produktów śniadaniowych w Polsce. Są one wybierane przez ponad połowę gospodarstw domowych w Polsce, co czyni Piątnicę liderem tej kategorii. Silne wsparcie reklamowe produktów jest gwarancją zainteresowania konsumentów oraz dużej rotacji produktów na półce. Warto więc zadbać o obecność szerokiej oferty Serków Wiejskich z Piątnicy w sklepowej lodówce!

Zobacz spoty Serków Wiejskich z Piątnicy!
Serki Wiejskie z owocami:
15 sek.: https://youtu.be/LKloVEuoBiE
30 sek.: https://youtu.be/opLhN33KTHk
Serek Wiejski wysokobiałkowy:
15 sek.: https://youtu.be/8s4ZQWtl7I0


Mamy już 20 lat!

20 lat MH 2 kolo cs5

Miesięcznik Handlowy Archiwum

All 2023
 
 

Reklamy z Miesięcznika