Alpro. Roślinnie, zawsze pysznie!

Kampania obejmuje emisję spotu TV, działania digital i promocję konsumencką.

Agencja VMLY&R Poland, na podstawie globalnych materiałów wideo, przygotowała lokalną wersję kampanii marki Alpro. Pod stworzonym na potrzeby polskiego rynku hasłem “Alpro. Roślinnie, zawsze pysznie” marka, która jest pionierem w segmencie produktów roślinnych, przekonuje, że włączenie do codziennej diety roślinnych alternatyw jest niezwykle łatwe. Pyszne produkty z szerokiego portfolio marki, czyli roślinne napoje będące alternatywą dla mleka, skyr dla jogurtów oraz linia Barista przeznaczona jako dodatek do kawy, mogą pomóc w dążeniu do zdrowszego stylu życia, a ich wybór do polepszenia dobrostanu planety.

Alpro 1

Towarzysząca kampanii promocja konsumencka “Spróbuj Alpro i odbierz zwrot gotówki” ma dodatkowo zachęcić do wypróbowania roślinnych produktów Alpro. Po zakupie dowolnego Alpro, wypełnieniu formularza i rejestracji paragonu na stronie zwrotalpro.pl, pieniądze wydane na produkt marki zostaną zwrócone.
Alpro to marka produktów roślinnych powstała w 1980 roku. Od początku motorem jej działania jest wiara w to, że roślinne alternatywy poprawiają jakość codziennej diety i pomagają dbać o lepsze jutro planety.
W ramach projektu agencja VMLY&R Poland przygotowała spoty TV 30’’ i 15’’ (adaptacja materiałów globalnych) oraz bumpery 6’’ na YouTube i trzy linie kampanii social mediowej. Za postprodukcję odpowiada studio Badi Badi, a za zakup mediów Essence Mediacom.


Mamy już 20 lat!

20 lat MH 2 kolo cs5

Miesięcznik Handlowy Archiwum

 
 

Reklamy z Miesięcznika