Kampania promocyjna Serków Wiejskich – z Piątnicy, no bo skąd!

Od 20 stycznia br. OSM Piątnica startuje z kampanią reklamową Serków Wiejskich. Jej celem jest komunikacja zmian wprowadzonych w produktach. Serek Wiejski wysokobiałkowy zawiera teraz 30 g białka i jeszcze lepiej odpowiada na potrzeby osób będących na wysokobiałkowej diecie czy uprawiających sport. Serki Wiejskie z owocami dostępne są w opakowaniach z nową, bardziej apetyczną grafiką, która wyraźniej obrazuje, że są to produkty o czystym, prostym składzie oraz podkreśla ich wyjątkowy smak. Spoty promujące Serki Wiejskie emitowane będą w telewizji oraz na VOD.

Serek Wiejski z Piątnicy to jeden z najpopularniejszych produktów śniadaniowych w Polsce. OSM Piątnica jako pierwsza – ponad 30 lat temu – wprowadziła ten produkt na rynek i od tego czasu pozostaje liderem kategorii. Serek Wiejski OSM Piątnica wyróżnia się najwyższą jakością, tradycyjną recepturą, prostym składem oraz doskonałym smakiem. Z uwagi na ogromną popularność produktu Spółdzielnia wprowadziła do oferty także inne jego warianty i obecnie na rynku dostępne są następujące wersje Serka Wiejskiego z Piątnicy: klasyczny, wysokobiałkowy, lekki, bio, bez laktozy, ze szczypiorkiem oraz z owocami.

Serek Wiejski wysokobiałkowy – teraz jeszcze więcej białka!
Serek Wiejski wysokobiałkowy OSM Piątnica to produkt funkcjonalny, który obok wyśmienitego smaku zapewnia dużą porcję białka – teraz jest to aż 30 g! Jest on doskonałą i pożywną przekąską, którą docenią zwłaszcza osoby będące na wysokobiałkowej diecie czy uprawiające sport. Serek Wiejski wysokobiałkowy znakomicie sprawdza się bowiem przed i po aktywności fizycznej, pozwalając optymalnie wykorzystać benefity oferowane przez białko: budowę i regenerację mięśni.

wiejski 1

Serki Wiejskie z owocami – nowe opakowania, niezmiennie pyszny smak

Serki Wiejskie z dodatkiem owoców to wspaniała propozycja smacznej przekąski. Dostępne są w pięciu różnych wersjach: z brzoskwinią, ananasem, jagodami, truskawkami oraz malinami z żurawiną. Wygodne, dwudzielne opakowanie zawiera delikatne ziarenka śmietankowego Serka Wiejskiego oraz soczyste owoce, które łatwo można ze sobą połączyć. Serki Wiejskie z owocami OSM Piątnica to idealna propozycja na pożywne śniadanie, pyszny deser czy szybką przekąskę w ciągu dnia. Nowe opakowania serków z atrakcyjną szatą graficzną znakomicie odzwierciedlają ich główne atrybuty: naturalny skład oraz smakowitość.

wiejski 2

Wybierz lidera kategorii

Piątnica to marka ciesząca się dużym zaufaniem i lojalnością konsumentów ze względu na najwyższą jakość oferowanych produktów oraz ich znakomity smak i prosty skład. Serki Wiejskie z Piątnicy znajdują się w lodówkach ponad połowy gospodarstw domowych w Polsce, co czyni Piątnicę niekwestionowanym liderem rynku w tej kategorii. Kampania Piątnicy w sposób atrakcyjny komunikuje atrybuty serków, a dodatkowo idealnie wpisuje się w czas noworocznych postanowień i zmian w nawykach żywieniowych konsumentów, którzy po okresie świątecznym chętnie sięgają po lekkie, pożywne produkty. Silne wsparcie reklamowe produktów w tym okresie jest gwarancją jeszcze większego zainteresowania konsumentów i sukcesu sprzedażowego. Warto więc w sklepowej lodówce zrobić więcej miejsca dla Serków Wiejskich – z Piątnicy, no bo skąd!


Mamy już 20 lat!

20 lat MH 2 kolo cs5

Miesięcznik Handlowy Archiwum

 
 

Reklamy z Miesięcznika