Best Brands Poland 2024 – Piątnica wśród najsilniejszych polskich marek


Piatnica 1W trzeciej edycji Best Brands Poland nagrodzone zostały najlepsze marki na polskim rynku. Piątnica zajęła 5. miejsce w kategorii Best Polish Brand, okazując się jednocześnie najsilniejszą marką kategorii mleka i jego przetworów.
Best Brands to niezależny, międzynarodowy ranking wyłaniający najsilniejsze marki, które osiągają sukces ekonomiczny, ale także wywołują określone emocje, zapadają w pamięć konsumentów i kojarzą się z innowacyjnymi rozwiązaniami oraz pozytywnymi doświadczeniami. Plebiscyt Best Brands wyróżnia fakt, że najlepsze marki wybierane są wyłącznie przez konsumentów.
Tegoroczne badanie Best Brands Poland przeprowadzone przez GfK – an NIQ obejmowało 40 kategorii produktowych, w których przebadano około 400 marek, a swój głos na ulubione marki oddało 8 tysięcy respondentów. Na podstawie wyników wyłoniono najlepsze marki, określając ich siłę pod kątem atrakcyjności, więzi i relacji z konsumentami oraz w oparciu o dane rynkowe wskazujące na ich sukces komercyjny w Polsce. „Oskary Marketingu” zostały przyznane najlepszym markom w sześciu kategoriach.

Best Polish Brand: Piątnica najsilniejszą polską marką nabiałową
Piątnica zajęła wysokie, 5. miejsce w kategorii Best Polish Brand poświęconej markom polskiego pochodzenia, które cieszą się największym zaufaniem konsumentów i jest równocześnie jedyną marką mleczarską, która znalazła się wśród 10 najsilniejszych polskich marek. Obecność na wysokiej pozycji w zestawieniu Best Brands potwierdza fakt, że Piątnica to marka, która doskonale odpowiada na potrzeby konsumentów, jest innowacyjna oraz wpisuje się w aktualne trendy. Piątnica jest marką darzoną ogromnym zaufaniem Polaków i cenioną za wysoką jakość, naturalność oraz wyśmienity smak oferowanych produktów.
Jesteśmy dumni z tego, że nasza marka jest tak mocno obecna w sercach i umysłach konsumentów. Wysokie miejsce w rankingu nie jest celem samym w sobie, lecz rezultatem naszej codziennej pracy, którą jest wytwarzanie produktów najwyższej jakości. Jest również zobowiązaniem do dalszego doskonalenia i utrzymania wysokich standardów, których oczekują nasi konsumenci – mówi Łukasz Kalinowski, wiceprezes ds. handlu i marketingu OSM Piątnica.

Best Brands Awards
Best Brands Awards to prestiżowa, międzynarodowa nagroda przyznawana w oparciu o badanie przeprowadzane przez GfK – an NIQ Company, jednego ze światowych liderów analityki danych.
Laureaci Best Brands wyłaniani są w kilku kategoriach, które odzwierciedlają aktualne trendy rynkowe oraz zainteresowania konsumentów w danym kraju. W rankingu wyróżniane są marki, które osiągają wysoką pozycję rynkową, budują silną więź emocjonalną z konsumentami i odnoszą sukces dzięki uważnej obserwacji rynku i innowacyjnemu podejściu.


Mamy już 20 lat!

20 lat MH 2 kolo cs5

Miesięcznik Handlowy Archiwum

 
 

Reklamy z Miesięcznika