Reklama-teledysk z Garage Kamikaze w roli głównej

Profesjonalni tancerze, wyjątkowa muzyka, kosmiczna scenografia i klubowy klimat – to efekt współpracy marki Seth and Riley’s Garage i amerykańskiego duetu reżyserskiego AGGRESSIVE, który stworzył nową reklamę napojów piwnych Garage.

k 1

Reklama marki Seth and Riley’s Garage to efekt wielomiesięcznych prac kreatywnych. Celem było stworzenie wyjątkowego, wyróżniającego się spotu. Nowym dla marki podejściem była współpraca z duetem reżyserskim z Nowego Jorku – AGGRESSIVE, który ma duże doświadczenie w pracy post produkcyjnej oraz w tworzeniu teledysków.

Główna bohaterka niczym „Alicja w Krainie Czarów” przenosi się z biurowej windy do klubowego świata dobrej zabawy w kosmicznej scenografii. Wyjątkową atmosferę reklamy buduje globalny przebój DISCLOSURE, YOU AND ME.

– Marka Garage chce być blisko pełnoletnich młodych ludzi, inspirować ich i wyznaczać trendy. Garage Kamikaze jest oryginalny, o mniej słodkim, a bardziej kwaskowatym smaku, zamknięty w wyjątkowej butelce. Taki musiał być też sam spot - klimat, muzyka, kosmiczna scenografia. Zapraszamy do niezwykłego świata Garage – mówi Paweł Michalik, Brand Manager Garage w Carlsberg Polska.

Główni aktorzy to absolwenci polskich i zagranicznych szkół tanecznych. Choreografką reklamy jest Monika Błaszczak, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu oraz prestiżowej Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance w Londynie. Odtwórczynią główej roli kobiecej jest Zofia Tomczyk, doskonała tancerka, absolwentka Iceland University of the Arts w Rejkjawiku.

Za produkcję odpowiedzialne było Studio Filmowe OTO. Autor kreacji to agencja BRAINBOX z Krakowa. Reklama jest prezentowana w głównych i tematycznych kanałach telewizji ogólnopolskiej.